MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)dostopna točka
MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD)dostopna točka
RBCAPGI-5ACD2ND
Dostopna točka cAP ac je majhna stropna brezžična dostopna točka s frekvenco delovanja 2,4 GHz in 5 GHz. Podpira brezžični standard 802.11ac in zagotavlja 360-stopinjsko pokritost okoli točke namestitve. cAP ac je izredno majhna WiFi dostopna točka z dvema mrežnima priključkoma, preko enega se napaja, preko drugega pa lahko napaja druge naprave.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Število jedr | 4 |
| Frekvenca procesorja | 716 MHz |
| Licenca | RouterOS Level 4 |
| Dimenzije | Ohišje za na steno: 145 × 145 × 30 mm; Ohišje za na strop: fi 136 × 30 mm |
| RAM | 128 MB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 16 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 50°C |
| PoE vhod | 17–57 V, aktivni PoE 802.3af/at (priložen napajalnik 24V 1.2A) |
| PoE izhod | pasivni PoE do 57 V (Ether2) |
| Max izhod na priključek (vhod > 30V) | 400 mA |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 500 mA |
| Max skupni izhod | 500 mA |
| Največja poraba energije | 24 W |
| Največja poraba dodatnih priključkov | 13 W |
| Wi-Fi pas | 2.4 GHz in 5 GHz |
| EIRP 2.4 GHz | 22 dBm |
| EIRP 5 GHz | 18 dBm |
| AC hitrost | AC1200 |
| Ojačanje antene 2.4 GHz | 2 dBi |
| Ojačanje antene 5 GHz | 2.5 dBi |
| Brezžični standardi 2.4 GHz | 802.11b/g/n |
| Brezžični standardi 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Hitrost Wi-Fi 2.4 GHz | do 300 Mbit/s |
| Hitrost Wi-Fi 5 GHz | do 867 Mbit/s |
| Wi-Fi čipi | IPQ-4018, dual chain (oba pasma) |
| Generacija Wi-Fi | 5 |
| Mrežni priključki | 2x 10/100/1000 RJ45 |
| Dodatno | Gumb za izbiro načina, Reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Dostopna točka, 1x Napajalnik, 1x Pasivni gigabit PoE injektor, 1x kit za montažo, 1x Navodila |





