Mikrotik brezžični usmerjevalnik L009UiGS-2HaxD-IN
Mikrotik brezžični usmerjevalnik L009UiGS-2HaxD-IN
L009UIGS-2HAXD-IN
Mikrotik L009UiGS-2HaxD-IN je zmogljiv brezžični usmerjevalnik, ki združuje 8 gigabitnih Ethernet priključkov, 2.5G SFP režo za optično povezljivost, Wi-Fi 6 brezžično omrežje in napreden RouterOS operacijski sistem. Z dvojedrnim ARM procesorjem pri 800 MHz in 512 MB RAM-a zagotavlja hitro in stabilno delovanje. Idealen je za domača in poslovna okolja, kjer sta potrebni visoka zmogljivost in zanesljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 64 bit |
| Procesor | IPQ-5018 |
| Število jeder procesorja | 2 |
| Nazivna frekvenca procesorja | 800 MHz |
| Operacijski sistem | RouterOS v7 |
| Velikost RAM-a | 512 MB |
| Velikost shranjevanja | 128 MB |
| Vrsta shranjevanja | NAND |
| MTBF | Približno 200’000 ur pri 25°C |
| Preizkušena temperatura okolja | -40°C do 70°C |
| Največja brezžična hitrost prenosa podatkov 2,4 GHz | 574 Mbit/s |
| Brezžično 2,4 GHz število verig | 2 |
| Brezžični standardi 2,4 GHz | 802.11b/g/n/ax |
| Antena dBi za 2,4 GHz | 4 |
| Brezžični model čipa 2,4 GHz | IPQ-5018 |
| Brezžična generacija 2,4 GHz | Wi-Fi 6 |
| Hitrost WiFi | AX600 |
| 10/100/1000 Ethernet priklop | 8 |
| Giga ethernet priklop s PoE izhodom | 1 |
| SFP vrata | 1 (podprto 2,5G) |
| Število vrat USB | 1 (3.0 TipA) |
| Število DC vhodov | 2 (priključek DC, PoE-IN) |
| Vhodna napetost vtičnice DC | 24-56 V |
| Največja poraba energije | 45 W |
| Največja poraba energije brez priključkov | 12 W |
| Vrsta hlajenja | Pasivno |
| PoE noter | 802.3af/at |
| PoE v vhodni napetosti | 24-56 V |
| PoE-izhodna vrata | Eter8 |
| PoE izhod | Pasivni PoE |
| Največji izhod na vrata (vhod 18-30 V) | 1 A |
| Največji izhod na vrata (vhod 30–57 V) | 450 mA |
| Največji skupni izhod (A) | 1,0 A |
| Paket vsebuje | 1x Mikrotik usmerjevalnik Wi-Fi6 600Mb Giga L009UiGS-2HaxD-IN, 1x Napajalnik, 2x Antena, 1x Montažni set |





