Mikrotik 10 portni Giga usmerjevalnik RB4011iGS+RM
Mikrotik 10 portni Giga usmerjevalnik RB4011iGS+RM
RB4011iGS+RM
Mikrotik RB4011iGS+RM je del serije RB4011, ki ponuja izjemno zmogljive usmerjevalnike z desetimi Gigabitnimi priključki, SFP+ 10Gbps režo in IPsec strojno pospešitvijo po dostopni ceni. Poganja ga štirijedrni procesor Cortex A15 s frekvenco 1,4 GHz, enak kot v njihovem nosilnem modelu RB1100AHx4. Naprava je opremljena z 1 GB RAM-a, omogoča PoE izhod na portu 10 in ima kompaktno, profesionalno kovinsko ohišje v mat črni barvi. Model RB4011iGS+RM vključuje tudi dve ušesi (pritrdilni konzoli) za montažo v rack, ki omogočata varno pritrditev enote v standardni 1U rack prostor.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Arhitektura | ARM 32bit |
| Procesor | AL21400 |
| Število jedr | 4 |
| Frekvenca procesorja | 1.4 GHz |
| Licenca | RouterOS Level 5 |
| Dimenzije | 228 x 120 x 30 mm |
| RAM | 1 GB |
| Velikost pomnilnika FLASH | 512 MB |
| Temperatura delovanja | -40°C ~ 70°C |
| Število DC vhodov | 2 (DC vtič, PoE-IN) |
| PoE vhod | 18-57 V, pasivni PoE |
| DC vhodni priključek | 12-57 V (priložen napajalnik 24V 1.5A) |
| PoE izhod | pasivni PoE do 57V (Ether10) |
| Max izhod na priključek (vhod > 30V) | 400 mA |
| Max izhod na priključek (vhod < 30V) | 600 mA |
| Max skupni izhod | 600 mA |
| Največja poraba energije | 33 W |
| Največja poraba energije dodatnih priključkov | 18 W |
| 10/100/1000 RJ45 priključki | 10 |
| Optični priključek | 1x SFP+ kletka |
| Ostalo | 1x RS232 RJ45 priključek, Senzor voltaže in temperature, Reset gumb |
| Paket vsebuje | 1x Usmerjevalnik, 1x Napajalnik, 1x Kit za montažo, 1x Navodila |





