ATEN line extender VGA-VGA RJ45-RJ45 VE150A
ATEN line extender VGA-VGA RJ45-RJ45 VE150A
VE150A-AT-G
Aten line extender VE150A je video podaljševalec signala za ogled slike pri izvoru in na oddaljeni lokaciji istočasno.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | Video podaljševalec signala |
| Funkcija | Ogled slike pri izvoru in na oddaljeni lokaciji istočasno |
| Prenos signala | Preko standardnega Cat.5e mrežnega kabla do 150 m |
| Podprta ločljivost | Do 1920×1080 @ 60 Hz (do 30 m), 1600×1200 (do 100 m), 1280×1024 (do 150 m) |
| Podprti monitorji | VGA, XGA, SVGA, UXGA, WUXGA, širokozaslonski |
| Zaščita | Vgrajena 8KV/15KV ESD zaščita |
| Namestitev | Enostavna, priložen kit za montažo v kabinete (rack) |
| Podprti OS | Vsi operacijski sistemi |
| Napajanje | DC 5.3V |
| Ohišje | Kovinsko |
| Dolžine VGA kablov | Od izvora do oddajnika 10 m, od oddajnika do lokalnega zaslona 20 m, od sprejemnika do oddaljenega zaslona 20 m |
| Paket vsebuje | 1× Lokalna enota, 1× Oddaljena enota, 2× Napajalnik, 1× VGA kabel, 1× Kit za montažo, 1× Navodila |
| Opomba | Potreben kvaliteten kabel (100% baker), priporočeni Leviton 9022007 ali 9023006; ne uporabljajte SOHO (alu/cu) kablov |





