ATEN line extender VGA-USB CE700A
ATEN line extender VGA-USB CE700A
CE700A-AT-G
Line extender CE700A je primeren za podaljševanje KVM linije (zaslon, miška, tipkovnica).
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip naprave | USB KVM line extender (Aten CE-700A) |
| Funkcija | Podaljševanje USB KVM linij (zaslon, miška, tipkovnica) |
| Največja ločljivost | 1920 × 1200 |
| Podprte ločljivosti in dolžine | 1920×1200 @ 60Hz – do 30 m; 1600×1200 @ 60 Hz – do 100 m; 1280×1024 @ 60 Hz – do 150 m |
| Podprti zasloni | DDC, DDC2, DDC2B; VGA, SVGA, SXGA, UXGA, WUXGA, Multisync |
| Podprti OS | Windows, Linux |
| Mrežni kabel | Standardni RJ45 UTP/FTP, Cat 5/6 |
| LED indikatorji | Za nadzor delovanja |
| Dodatne funkcije | Gumb na lokalni enoti za način delovanja; USB emulacija miške in tipkovnice; ASIC za zanesljivo povezavo; ASC – avtomatična kompenzacija signala; avtomatično prilagajanje moči signala |
| Montaža | 48 cm Rack možnost montaže v komunikacijske omare in kabinete |
| Zaščita | Vgrajena zaščita voltaže USB-a, 8KV/15KV ESD, 2KV prenapetostna zaščita |
| Vmesniki – lokalna enota (konzola) | 1× USB tip A ženski (tipkovnica), 1× USB tip A ženski (miška), 1× VGA HDB-15 ženski (zaslon), 1× RJ-45 ženski UTP |
| Vmesniki – lokalna enota (računalnik) | 1× USB tip B ženski (tipkovnica/miška), 1× VGA HDB-15 moški (zaslon) |
| Vmesniki – oddaljena enota (konzola) | 1× USB tip A ženski (tipkovnica), 1× USB tip A ženski (miška), 1× VGA HDB-15 ženski (zaslon), 1× RJ-45 ženski UTP |
| Poraba energije | Lokalna enota: AC 5,3 V, 2,31 W; Oddaljena enota: AC 5,3 V, 2,84 W |
| Ohišje | Metalno |
| Paket vsebuje | 1× USB lokalna enota, 1× USB oddaljena enota, 1× USB KVM kabel 1,8 m, 2× Napajalni adapter, 1× Navodila, 1× Kit za 48cm Rack montažo, 2× Kabel za ozemljitev |
| Opomba | Potreben kvaliteten kabel (100% baker), priporočeni Leviton 9022007 ali 9023006; ne uporabljajte SOHO (alu/cu) kablov |





