Digitus line extender HDMI+IR RJ45-RJ45 do 50m DS-55100-1
Digitus line extender HDMI+IR RJ45-RJ45 do 50m DS-55100-1
DS-55100-1
Digitus HDMI line extender za podaljševanje HDMI signala do 50 metrov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | HDMI line extender za podaljševanje HDMI signala do 50 metrov |
| Vmesniki lokalne enote | 2x HDMI ženski, 1x RJ-45, 1x IR priključek, 1x DC napajalni priklop |
| Vmesniki oddaljene enote | 1x HDMI ženski, 1x RJ-45, 1x IR priključek, 1x DC napajalni priklop |
| Kabel | Povezava z Cat.6 ali Cat.6A kablom |
| Podpora ločljivosti / frekvenca | Do 50 m za 1080p / 60 Hz |
| HDCP | Kompatibilen z HDCP 1.2a |
| Podpora PoE | Da (sprejemna enota ne potrebuje napajanja) |
| Prenos podatkov | Do 4.95 Gbps – 1080p |
| Napajanje | 5V, 2A |
| Vsebina paketa | 1x Lokalna enota, 1x Oddaljena enota, 1x Napajalnik, 1x IR sprejemnik, 1x IR oddajnik, 1x Navodila |
| Opozorilo | Line extender potrebuje kvaliteten kabel, 100% baker. Priporočamo Leviton 9023006 ali 9001031. Nikakor ne uporabljajte cenejše ali SOHO (alu/cu) kable. |





