Line extender- HDMI brezžični sistem Click & Present PRO Digitus
Line extender- HDMI brezžični sistem Click & Present PRO Digitus
DS-55317
Brezžični sistem za sodelovanje podjetja DIGITUS® združuje vse vaše naprave (prenosni računalnik, tablični računalnik, pametni telefon) in ponuja predstavitveno rešitev na osnovi strojne opreme za brezžični prenos vsebine zaslona za sejne/konferenčne sobe. Na sprejemnik lahko povežete do 30 udeležencev.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Funkcija | Delite, predstavljajte in sodelujte iz prenosnika, tablice ali pametnega telefona |
| Namestitev | Enostavna, programska oprema ali aplikacija ni potrebna |
| Razdalja prenosa | Do 50 m (neomejen pogled) |
| Hkratna predstavitev | Do 4 udeležencev na deljenem zaslonu |
| Število hkratnih uporabnikov | Do 30 (hkratna povezava s sprejemnikom) |
| Način deljenja | Prenosnik: HDMI oddajnik ali brezžični zaslon (Windows) / sinhronizacija zaslona (macOS); Tablica/pametni telefon: sinhronizacija zaslona (iOS, iPadOS, Android) |
| Krmilna plošča na dotik | Sprejemna enota omogoča brezžično pošiljanje prstnih potez/kontrol na velikem zaslonu z Windows računalnikom |
| Vgrajena tabla | Funkcija hitrih zapiskov med sestanki na zaslonu na dotik |
| Podpora zaslona sprejemnika | UHD 4K / 60 Hz (3840×2160p), povezava 4K zaslonov |
| Podprti OS | Windows, macOS, iOS, iPadOS, Android |
| Podpora HDR | Da |
| Sistem BYOD | Da – prinesite svojo napravo |
| Komplet | 2× TX (oddajnik), 1× RX (sprejemnik) |
| Razširljivost | Dodatni HDMI oddajniki (DS-55322) |
| Priključki oddajnik | 1x HDMI vtič (Full HD, 1080p, dolžina kabla 5 cm), 1x USB-A vtič (dolžina kabla 12 cm), 1x gumb za povezavo, 1x LED prikaz stanja |
| Priključki sprejemnik | 1x HDMI vtičnica (UHD, 4K2K/60Hz), 1x RJ45 ženski (Fast Ethernet, 10/100 Mbps), 2x USB-A vtičnica (USB 2.0), 1x Micro USB vtičnica (napajalnik 10 W, 5 V/2 A), 1x LED prikaz stanja, 2x radijska antena |
| Brezžični standard | IEEE 802.11 b/g/n/ac, 2,4G/5 GHz, 2T2R |
| Enkripcija | AES 128-bitno šifriranje |
| Preverjanje pristnosti | WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zakasnitev | Približno 100 ms |
| Material ohišja | Oddajnik: ABS; Sprejemnik: Aluminij |
| Dimenzije oddajnik | D 8,0 × Š 8,0 × V 1,4 cm |
| Dimenzije sprejemnik | D 8,5 × Š 10,4 × V 2,3 cm |
| Barva | Siva/črna |
| Vsebina paketa | 1x sprejemna enota, 2x HDMI-oddajnik, 1x USB-adapter (10 W, 5 V/2 A), 1x pladenj za shranjevanje HDMI oddajnika, 1x mikro USB-kabel (1,5 m), 1x HDMI kabel (1,5 m), 1x USB adapter (USB-A vtičnica – USB-C™ vtič), 1x Navodila |





