Digitus line extender HDMI brezžični SET Click & Present MINI
Digitus line extender HDMI brezžični SET Click & Present MINI
DS-55319
Z brezžičnim predstavitvenim sistemom lahko prenašate video in avdio signale HDMI® v Full HD na razdalji do 50 m z neposrednim vidnim poljem. Zagon in upravljanje sta zelo enostavna. Plug & Play – preprosto povežite in začnite. Komplet je mogoče razširiti na (skupaj) do 16 oddajnih enot (DS-55320). Hitro in enostavno preklopite na želeni kanal s pritiskom na gumb in delite svojo vsebino. Vsebino lahko delite tudi neposredno iz svoje mobilne naprave (pametnega telefona/tablice) prek mobilnega operacijskega sistema, ne da bi potrebovali dodatno aplikacijo. Oddajnik se lahko napaja iz vrat HDMI vašega osebnega računalnika (potrebno je >500 mA). Za varno in stabilno delovanje priporočamo, da oddajnik in sprejemnik vedno napajate prek mikro USB kabla.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | Brezžični prenos HDMI signala do 50 m (prost pogled) |
| Podpora ločljivosti | Do 1920×1080p |
| Radijski kanal | IEEE 802.11ac, 5 GHz, 2T2R |
| Različica HDMI | 1.4 |
| Različica HDCP | 1.3 |
| Enkripcija | AES 128 bitna |
| Protokol za varnost | WPA2 (WPAS-PSK / WPA2-Enterprise) |
| Podpora OS | Windows, macOS |
| Priključki na enoto | 1x HDMI vtič, 1x mikro-USB vtičnica |
| Napajanje | Priključek HDMI (zahtevana 0,5 A) ali preko mikro-USB (DC 5 V / 0,5 A) |
| Gumb in LED indikator | Gumb za povezavo z LED prikazom stanja |
| Avdio podpora | Stereo, 16-bit / 48 kHz |
| Material ohišja | ABS |
| Poraba energije | Približno 2,5 W |
| Delovna temperatura | 0–40 °C |
| Dimenzije (1 enota) | D 8,3 × Š 3,2 × V 1,3 cm |
| Teža (1 enota) | 27 g |
| Barva | Črna |
| Vsebina paketa | 1x oddajna enota, 1x sprejemna enota, 1x Wifi / napajalni kabel (0,75 m) za RX, 1x mikro USB kabel (0,8 m) za TX, 2x HDMI podaljška (0,15 m), 1x QIG |
| Opomba | Oddajne razdalje pri omejeni vidljivosti so odvisne od lokalnih pogojev. Stene, steklo itd. zmanjšujejo pokritost signala ali povzročajo izgubo signala |





