Digitus line extender HDMI brezžični oddajnik Click&Present PRO
Digitus line extender HDMI brezžični oddajnik Click&Present PRO
DS-55322
Razširite sistem za brezžično sodelovanje DIGITUS® Click & Present Pro (DS-55317) z dodatnimi oddajnimi enotami za še več udeležencev na sestankih in predstavitvah. Na sprejemnik lahko povežete do 30 oddajnikov. Priključite oddajnik HDMI na prenosni računalnik prek vrat HDMI in vrat USB-A za napajanje. Povežite se s sprejemnikom hitro in preprosto s pritiskom na gumb in delite svojo vsebino – namestitev programske opreme ni potrebna.
Delite – Predstavite – Sodelujte.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | Razširite sistem za brezžično sodelovanje Click & Present Pro (DS-55317) na do 30 oddajnikov HDMI |
| Namestitev | Enostavna, programska oprema ni potrebna – Plug, Press & Play |
| Razdalja prenosa | Do 50 m (neomejen pogled) |
| Priključki oddajnik | 1x HDMI vtič (Full HD, 1080p), dolžina kabla 5 cm; 1x USB-A vtič, dolžina kabla 12 cm |
| Dodatni nadzor | 1x gumb za povezavo, 1x LED prikaz stanja |
| Brezžični standard | IEEE 802.11 b/g/n/ac, 2,4 G/5 GHz, 2T2R |
| Enkripcija | AES 128-bitno šifriranje |
| Preverjanje pristnosti | WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Zakasnitev | Približno 100 ms |
| Podpora OS | Windows, macOS |
| Material ohišja | ABS |
| Dimenzije (D׊×V) | 8,0 × 8,0 × 1,4 cm |
| Barva | Siva/črna |
| Vsebina paketa | 1x brezžični HDMI-oddajnik, 1x Navodila |





