Gigabyte P850GM GOLD modularni napajalnik
Gigabyte P850GM GOLD modularni napajalnik
GP-P850GM
80 Plus Gold certificirano zagotavlja 90% učinkovitost pri 50% obremenitvi. Boljši izkoristek energije vodi k manjši porabi energije, manj toplote in manj hrupa ventilatorjev. S podporo Intelovih procesorjev bo prihranil več energije in več denarja.
Hitrost ventilatorja se prilagodi glede na samodejno zaznavanje moči in se ustavi, ko sistem miruje ali je obremenjen z nizko obremenitvijo (manj kot 20%). Ventilator hidravličnega ležaja zagotavlja daljšo in stabilnejšo življenjsko dobo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Moč | 850W |
| Ventilator | 1×12cm Hydraulic Bearing (HYB) |
| Priključki | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1 |
| CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2 | |
| PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2 | |
| SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2 | |
| 4 Pin Peripheral x 3 + 4-Pin Floppy x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 | |
| Teža | ~2kg |
| Dimenzije | 150×140×86 mm |
| Primernost | Primeren za ATX 12V v2.31 sisteme |
| Dodatno | High quality Japanese capacitors |
| 80 Plus Gold certified | |
| OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP protection | |
| Active PFC | |
| Flat kabli |

