Gigabyte napajalnik P750BS 750W 80 Plus Bronze
Gigabyte napajalnik P750BS 750W 80 Plus Bronze
GP-P750BS
Certifikat 80 Plus Bronze (230 V EU) zagotavlja 88-odstotno stopnjo učinkovitosti pri 50-odstotni obremenitvi, kar ima za posledico manjšo porabo energije, manjše segrevanje in zmanjšan hrup ventilatorja.
Visokozmogljiv ventilator s fluidnim dinamičnim ležajem uporablja tehnologijo blaženja udarcev z oljnim filmom za učinkovito zmanjšanje hrupa, zaradi česar je tišji od običajnih ventilatorjev z obročem in zagotavlja več kot dvakrat daljšo življenjsko dobo. Poleg tega ventilator zazna trenutno porabo energije in temperaturo ter samodejno prilagodi hitrost ventilatorja, da zmanjša hrup.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Moč | 750W |
| Certificiranje | 80 PLUS Bronze (230V EU) |
| Ventilator | 120 mm tihi ventilator z dinamičnimi ležaji (FDB) |
| Zasnova kablov | Reliefni kabli z mehko teksturo |
| Napetostna linija | Eno vodilo +12V |
| Zaščite | OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP |
| Priklopi | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1 |
| CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm+150mm*1 | |
| PCI-E 6+2 Pin x 4 : 500mm+150mm*2 | |
| SATA x 4 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1 | |
| SATA x 3 + Peripheral x1 : 500mm+150mm+150mm+150mm*1 |





