Gigabyte napajalnik P550SS 550W 80 Plus Silver
Gigabyte napajalnik P550SS 550W 80 Plus Silver
GP-P550SS
Certifikat 80 Plus Silver (230 V EU) zagotavlja 90-odstotno stopnjo učinkovitosti pri 50-odstotni obremenitvi, kar ima za posledico manjšo porabo energije, manjše segrevanje in zmanjšan hrup ventilatorja.
P550SS lahko prenese do 2-kratno skupno odstopanje moči. Popolnoma je združljiv s standardom Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0 / ATX 3.1, ki podpira do 200 % odstopanje moči, doseže 70 % učinkovitost pri nizki obremenitvi in je skladen z zahtevanimi standardi za časovno usklajenost napajalnikov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Moč | 550W |
| Certificiranje | 80 PLUS Silver (230 V EU) |
| Standard | Podpira Intel ATX 3.0 (združljiv z ATX 3.1) |
| Ventilator | 120 mm ventilator z dinamičnim ležajem (FDB) |
| Zasnova kablov | Zasnova ploščatega kabla |
| Napetostna linija | Zmogljivo enojno vodilo +12 V |
| Zaščite | OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP |
| Priklopi | ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 600mm*1 |
| CPU/EPS 4+4 Pin x 1 : 650mm*1 | |
| PCI-e 6+2 Pin x 2 : 600mm+120mm*1 | |
| SATA x 3 + 4 Pin Peripheral x 1 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 | |
| SATA x 2 + 4 Pin Peripheral x 2 : 500mm+120mm+120mm+120mm*1 |





