Gigabyte AORUS C400 GLASS USB-C USB 3.2 Gen2 ATX AORUS RGB osvetljeno ohišje, črno
Gigabyte AORUS C400 GLASS USB-C USB 3.2 Gen2 ATX AORUS RGB osvetljeno ohišje, črno
GB-AC400G
Gigabyte AORUS C400 GLASS je črno ATX ohišje. Ima prostor za 2×3.5″ ali 2.5″ in 2×2.5″ pogona. Ima USB-C in USB 3.0 priključke. Vključuje tri ventilatorje ARGB in podpira radiatorje do velikosti 360mm.
Temelji na načelu učinka skladanja, ki poveča hitrost konvekcije zraka in omogoča hiter pretok zraka od spodaj navzgor znotraj ohišja, s čimer se doseže učinkovitejše odvajanje toplote. Spodnja, zgornja in sprednja plošča imajo prezračevalne odprtine, ki omogočajo obsežen pretok zraka za notranje hlajenje in s tem zagotavljajo odlično hladilno zmogljivost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Mid Tower |
| Združljivost matične plošče | Mini ITX / Micro ATX / ATX |
| Barva | črna |
| Material | jeklo, plastika, steklo |
| Reže za razširitve | 8 |
| Prostor za pogone | 3.5″ 2 + 3 (zamenljivo s spodnjimi ventilatorji) ali 2.5″ 2 + 1 (zamenljivo s 3.5″ ležiščem) |
| Sprednji priključki | 1× USB-C 3.2 Gen2 / 2× USB 3.0 / Avdio vhod in izhod (HD Audio) |
| Ventilator | spodaj: 3× 120 mm (ARGB in PWM); zadaj: 1× 120 mm (ARGB in PWM) |
| Radiator | spodaj: do 360 mm; zgoraj: do 360 mm; zadaj: do 120 mm |
| Vrsta napajalnika | Standardni ATX (ni priložen) |
| Največja združljivost | CPU hladilnik do 168 mm; GPU do 360 mm; PSU do 160 mm; navpična GPU namestitev (107 mm razdalje) |
| Dimenzije | 435 × 210 × 469 mm |
| Dodatno | filtri proti prahu (spredaj, zgoraj, spodaj), RGB osvetlitev (podpora za RGB Fusion) |
| Dodatki | 1× navodila za uporabo, 1× komplet dodatkov |





