Digitus line extender HDMI KVM brezžični SET 200m DS-55321
Digitus line extender HDMI KVM brezžični SET 200m DS-55321
DS-55321
Odkrijte svobodo brezžičnega povezovanja s HDMI KVM brezžičnim setom Digitus, ki omogoča prenos HDMI video in avdio signalov v Full HD kakovosti na razdalji do 200m. Set vključuje funkcionalnost KVM, kar omogoča priključitev miške in tipkovnice na sprejemno enoto za neposredno upravljanje vira signala. Enostavna namestitev s samodejno povezavo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Izdelek | Brezžični HDMI signal prenos do 200 m (brez ovir) |
| Največja resolucija HDTV | 1920×1080, 60 Hz |
| Standard HDTV | Full HD |
| KVM funkcija | Da |
| Vrata za video povezavo | HDMI |
| Brezžični kanal | IEEE 802.11ac, 5 GHz, 2T2R |
| Protokol za avtentikacijo | WPA2 (WPAS-PSK / WPA2-Enterprise) |
| Povezave oddajne enote | 1x HDMI vhod (vir signala, 4K/60Hz), 1x HDMI loop-out/izhod, 1x Micro USB vhod (napajanje), 1x IR izhod, 1x Micro USB vhod (podatkovna povezava za KVM funkcijo) |
| Povezave sprejemne enote | 1x HDMI izhod, 1x USB-A vhod (za miško/tipkovnico), 1x Micro USB vhod (napajanje), 1x Reset gumb |
| Poraba energije | 2,5 W |
| Delovna temperatura | 0–40 °C |
| Dimenzije (1 enota) | D 7,9 × Š 15,5 × V 2,2 cm |
| Teža (1 enota) | 326 g |
| Barva | Črna |
| Vsebina paketa | 1x Digitus line extender HDMI KVM brezžični SET 200 m DS-55321, 2x Napajalnik, 1x IR oddajnik, 1x Kabel USB Tip-A – Micro, 1x Navodila |





