Digitus line extender HDMI brezžični SET 50m DS-55318
Digitus line extender HDMI brezžični SET 50m DS-55318
DS-55318
Line extender-HDMI Digitus omogoča brezžično prenašanje video in avdio signala HDMI na razdalji do 50m. Line extender omogoča maksimalno resolucijo do 1080p/60 Hz in za delovanje ne potrebuje nobene dodatne programske opreme. Oddajnik in sprejemnik se lahko napajata preko vaše HDMI naprave (potreben je 0,5 A) ali dodatno s priloženim mikro USB kablom prek USB povezave vašega prenosnika, računalnika itd. Odlična rešitev za sejne in konferenčne sobe lahko pa se uporablja tudi za domačo uporabo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Frekvenca | 5 GHz |
| Vmesniki (vhod) | HDMI |
| Vmesniki (izhod) | HDMI |
| Ločljivost videa | 1920×1080 |
| Domet (maks.) | 50 m |
| Tovarniška barva | Črna, srebrna |
| Napajanje (LOV) | Preko USB |
| Vrsta izdelka | Brezžični HDMI |
| Brezžični kanal | IEEE 802.11ac, 5 GHz, 2T2R |
| HDMI različica | 1.4 |
| HDCP | 1.3 |
| Protokol za preverjanje pristnosti | WPA2 (WPAS-PSK / WPA2-Enterprise) |
| Priključki na enoto | 1x HDMI vtič, 1x mikro-USB vtič |
| Napajanje | Priključek HDMI (zahtevana 0,5 A) ali mikro-USB (DC 5 V / 0,5 A) |
| Gumb in LED indikator | Gumb za povezavo z LED prikazom stanja |
| Avdio | Stereo, 16 bitov / 48 kHz |
| Zakasnitev | Približno 120 ms |
| Material | Plastika ABS |
| Poraba energije | 2,5 W |
| Delovna temperatura | 0–40 °C |
| Barva ohišja | Črna |
| Omejitve signala | Stene, steklo itd. skrajšajo domet signala ali povzročijo izgube |
| Vsebina paketa | 1x oddajna enota, 1x sprejemna enota, 2x micro USB kabel (0,5 m), 1x Navodila |





