Digitus KVM stikalo 4×2 namizni HDMI/USB 4K DS-12883
Digitus KVM stikalo 4×2 namizni HDMI/USB 4K DS-12883
DS-12883
Upravljajte 4 osebne računalnike z dvojnim zaslonom s kombinacijo tipkovnice in miške USB – preklapljajte med dvema računalnikoma s pritiskom na gumb…
S 4-portnim KVM stikalom DIGITUS za dvojna zaslona lahko upravljate štiri osebne računalnike, združljive s 4k, z eno samo kombinacijo tipkovnice in miške USB. S pritiskom na gumb lahko udobno preklapljate med vsemi štirimi računalniki in tako prihranite ponovno priklapljanje vseh kablov. Izhod na do dva monitorja je zagotovljen prek dveh izhodov HDMI na zadnji strani. Prav tako lahko preklapljate med zvočnimi signali za mikrofon in zvočnik. Poleg tega je sprednji strani priklop USB za uporabo z drugimi perifernimi napravami, kot so ključki USB ali zunanji trdi diski na obeh računalnikih. Vsaka povezana periferna naprava je dodeljena aktivnemu osebnemu računalniku. LED lučke stanja na sprednji strani stikala vam ves čas prikazujejo trenutno konfiguracijo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Ločljivost UHD | 4K / 30 Hz (3840×2160p) / Podvzorčenje: YUV 4:4:4 |
| Vhodi | 8× HDMI® vhodi (4×2), 4× USB B, 4× avdio kombinirana vtičnica 3,5 mm jack (mikrofon, zvočnik) |
| Izhodi (konzola) | 2× HDMI, 2× USB A (miška, tipkovnica), 2× stereo avdio 3,5 mm priključek (mikrofon, zvočnik) |
| Dodaten sprednji priključek | 1× USB A za dodatno periferno opremo (tiskalniki, USB ključki) |
| Različica HDMI® | 1.4b |
| Specifikacije USB | Skladen z USB 2.0 (polna hitrost) |
| Podprti zvočni formati | Dolby True HD, DTS HD Master Audio |
| Preklapljanje med računalniki | Stikalo na sprednji strani ali hitre tipke |
| LED indikatorji | Prikaz trenutne konfiguracije |
| Platformna neodvisnost | Deluje samostojno, primerna za vse operacijske sisteme |
| Delovna temperatura | 0 °C do 50 °C |
| Temperatura skladiščenja | -20 °C do +60 °C |
| Delovna vlažnost | 0% – 80% RH (brez kondenzacije) |
| Material ohišja | Kovina |
| Napajalna naprava | USB napajalnik ali izbirni 9 V DC napajalnik (300 mA, 5,5×2,1 mm vtič) |
| Dimenzije (Š×G×V) | 20,2 × 11,0 × 6,6 cm |
| Teža | 920 g |
| Vsebina paketa | 1× Digitus KVM stikalo, 4× HDMI kabel, 1× KVM kabel (HDMI, USB, Audio), 1× Navodila |





