Dell Pro Max 18 Plus U9-285HX/64GB/1TB SSD/18″ QHD+/RTX PRO 4000 Blackwell 16GB/W11Pro
Dell Pro Max 18 Plus U9-285HX/64GB/1TB SSD/18″ QHD+/RTX PRO 4000 Blackwell 16GB/W11Pro
1023462879
DELL Pro Max 18 Plus je visoko zmogljiv prenosni računalnik, namenjen zahtevnim profesionalnim uporabnikom in podjetjem, ki potrebujejo vrhunsko zmogljivost in zanesljivost. Ta prenosnik združuje elegantno oblikovanje s številnimi naprednimi funkcijami, ki omogočajo učinkovito delo in ustvarjanje v različnih okoljih. Ohišje računalnika je kakovostno izdelano in trpežno, z estetsko oblikovanimi linijami ter visoko kakovostnimi materiali. 18-palčni QHD+ zaslon omogoča ostro in živahno sliko ter zagotavlja udobno delovno izkušnjo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 45,72 cm (18,0″) QHD+ 2560×1600 WLED WVA 120Hz, nebleščeč, 100% DCI-P3, 500 Nits |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 9 -285HX (2.1 do 5.5 GHz) 36MB, 24 jeder, vPro |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro 64-bit |
| Velikost pomnilnika | 64 GB (2x 32 GB) DDR5 6400 MHz CSoDIMM non-ECC – 2 od 2 rež zasedena (do 96 GB) |
| SSD pogon | 1 TB M.2 PCIe NVMe Gen 4 2280 |
| HDD pogon | Brez (možnost vgradnje dodatnih 3x SSD M.2) |
| Grafična kartica | nVidia RTX PRO 4000 Blackwell 16GB GDDR7 |
| Tip prenosnika | Delovna postaja |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA (priklopna postaja DELL Pro Thunderbolt 5 Smart Dock – SD25TB5 |
| Barva | Sivo-črna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 5(80 Gbps z PD in display port), 1x Thunderbolt 4(40 Gbps z PD in display port), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x RJ-45 (10/100/1000 Mbps), 1x vhod za slušalke |
| Čitalec kartic | SD |
| Tipkovnica in miška | osvetljena slovenska z numeričnim delom, Multitouch drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2x 2 W, Cirrus Logic CS42L43, 2x mikrofon, 8MP 30 fps HDR RGB+IR kamera (ExpressSign-In, Intelligent privacy, zaklopka za kamero) |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE200 (do 6GHz) 2×2 + Bluetooth 5.4 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6-celična 96 WHr, ExpressCharge(TM), 280w napajalnik |
| Varnost | vPro, slot za zaklepanje |
| Mere (Š x V x G) | 402.00 mm x 279.95 mm x 30.20 – 31.70 mm |
| Teža | 3.25 kg |
| Ohišje | brušen aluminij |
| Dodatne informacije | EPEAT 2018 Registered (Gold), ENERGY STAR Qualified |
| Garancija v mesecih | 36 ProSupport and Next Business Day Onsite |





