DELL Pro 14 Plus Ultra 7 255U/32GB/SSD 1TB/UMA/W11Pro
DELL Pro 14 Plus Ultra 7 255U/32GB/SSD 1TB/UMA/W11Pro
7400013889789
DELL Pro 14 Plus (PB14250) je 14-palčni prenosnik, zasnovan za profesionalce, ki potrebujejo zmogljivo in zanesljivo napravo za delo. Opremljen je z Intel® Core™ Ultra procesorji, ki zagotavljajo izjemno zmogljivost in dolgo življenjsko dobo baterije. Zaslon z ločljivostjo 1920 x 1200 slikovnih pik in IPS tehnologijo ponuja jasne in živahne barve ter široke vidne kote. Prenosnik je lahek in tanek, kar omogoča enostavno prenašanje. Vgrajena umetna inteligenca izboljšuje uporabniško izkušnjo z avtomatiziranimi funkcijami, kot so zaznavanje težav in prednostni dostop do tehničnih strokovnjakov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0”) FHD+ 1920 x 1200, IPS, 400 nit, nebleščeč |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 7 255U (12 TOPS NPU, 12 jeder, do 5.2 GHz) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Velikost pomnilnika | 32 GB 1 x 32 GB, DDR5, 5200 MT/s (1 prosta reža, do 64GB) |
| SSD pogon | 1 TB M.2 TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | Integrirana Intel® graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | NE |
| Možnost priklopne postaje | DA DELL Pro Smart Dock SD25 |
| Barva | Srebrna |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/USBC/USB4/napajanje), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x audio vhod za slušalke, smartcard reža, RJ45 |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | osvetljena slovenska Copilot, multitouch drsna ploščica |
| Zvočniki in kamera | 2x stereo (2 W), mikrofon, FHD+IR kamera, 2.07 MP (IR 0.23 MP), video 1920 x 1080 (FHD) pri 30 FPS (IR 640 x 360 pri 15 fps) |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be + Bluetooth 5.4 |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3-celična 55 Whr (ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable), 65 W AC adapter (Type-C) |
| Varnost | Varnostna ključavnica, čitalec prstnih odtisov, Control Vault 3+ |
| Mere (Š x V x G) | 313.50 mm x 19.98 do 21.2 mm x 224 mm |
| Teža | 1.53 kg |
| Ohišje | aluminij |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 36 ProSupport and Next Business Day Onsite (baterija 12 mesecev) |





