Chieftec VEGA M 750W ATX modularni napajalnik
Chieftec VEGA M 750W ATX modularni napajalnik
PPG-750-C
Napajalnik CHIEFTEC Vega serije M je izdelan v skladu z Intelovim standardom ATX 12V 3.1 in podpira PCIe GEN5 z učinkovitostjo, certificirano s strani 80PLUS Gold.
Prednost daje konkurenčnemu razmerju med ceno in zmogljivostjo, hkrati pa ohranja preverjeno kakovost Chiefteca. Serija Vega M ima pretvornik LLC Half-Bridge s tehnologijo DC-DC za izboljšano energetsko učinkovitost in stabilnost.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Barva | bela |
| Moč | 750W |
| Priključki | 1x (20+4)-pin Motherboard Connector |
| 1x 8 PIN EPS (8/4+4) Connector | |
| 4x (6+2)-pin PCI-E Connector | |
| 1x 16 PIN 12V – 2 x 6 Connector | |
| 6x SATA Connectors | |
| 3x IDE (molex) Connector | |
| Ventilator | 1×135mm FDB fan |
| Teža | 1,96 kg |
| Dimenzije | 85×150×150 mm (primeren za ATX 12V 3.1 sisteme) |
| Dodatno | Active PFC (0,9) |
| >85% učinkovitost | |
| AFC (Automatic Fan Speed Control) | |
| OPP (Overload Protection) | |
| OTP (Over Temperature Protection) | |
| OVP (Overvoltage Protection) | |
| SCP (Short-Circuit Protection) | |
| SIP (Surge & Inrush Protection) | |
| UVP (Under Voltage Protection) | |
| OCP (Over-Current Protection) |





