Chieftec VEGA M 1000W ATX GOLD modularni napajalnik
Chieftec VEGA M 1000W ATX GOLD modularni napajalnik
PPG-1000-CW
Napajalnik CHIEFTEC Vega serije M je izdelan v skladu z Intelovim standardom ATX 12V 3.1 in podpira PCIe GEN5 z učinkovitostjo, certificirano s strani 80PLUS Gold. Prednost daje konkurenčnemu razmerju med ceno in zmogljivostjo do 1000W, hkrati pa ohranja preverjeno kakovost Chiefteca.
Serija Vega M ima pretvornik LLC Half-Bridge s tehnologijo DC-DC za izboljšano energetsko učinkovitost in stabilnost. Popolnoma modularna zasnova z izjemno dolgimi belimi kabli omogoča, da si sistem zgradijo tudi običajni igralci, tudi v večjih ohišjih računalnikov.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Barva | bela |
| Moč | 1000W |
| Priključki | 1x (20+4)-pin Motherboard Connector |
| 1x 8 PIN EPS (8/4+4) Connector | |
| 4x 8-PIN PCIe (6+2) Connector | |
| 1x 16 PIN 12V – 2 x 6 Connector | |
| 6x SATA Connectors | |
| 3x IDE (molex) Connector | |
| Ventilator | 1×135mm FDB fan |
| Teža | 2,30 kg |
| Dimenzije | 150mm x 150mm x 85mm (primeren za ATX 12V 3.1 sisteme) |
| Dodatno | >90% učinkovitost |
| AFC (Automatic Fan Speed Control) | |
| OPP (Overload Protection) | |
| OTP (Over Temperature Protection) | |
| OVP (Overvoltage Protection) | |
| SCP (Short-Circuit Protection) | |
| SIP (Surge & Inrush Protection) | |
| UVP (Under Voltage Protection) | |
| OCP (Over-Current Protection) |

