Chieftec LG-01B-OP USB3 ATX ohišje, črno
Chieftec LG-01B-OP USB3 ATX ohišje, črno
LG-01B-OP
Chieftec LG-01B-OP je robustno črno ohišje Desktop Midi Tower tipa. Podpira ATX/Micro ATX plošče in nudi množico mest za pogone. Z 2 USB, Audio in USB 3.0 priključki, je idealen za vsako delo.
| Lastnost | Podatek |
|---|---|
| Tip ohišja | Desktop Midi Tower |
| Plošče | ATX / Micro ATX |
| Barva | črna |
| Napajalnik | brez |
| Prostor za pogone | 5.25″ ×2 zunanji; 3.5″ ×1 zunanji + ×2 notranji; 2.5″ ×1 notranji |
| Sprednji priključki | 2× USB 2.0 / 1× HD Audio / 1× USB 3.0 |
| Ventilator | spredaj: 80/90/120 mm ×1 (opcijsko); zadaj: 80 mm ×2 (opcijsko); stransko: 120 mm ×2 (opcijsko) |
| Material | 0.6 mm |
| Dimenzije | 484 × 180 × 404 mm (+3 mm podstavki) |
| Teža | 4,5 kg |





